Umów prezentację systemu net47!
Poszukujesz rozwiązania dla swojej firmy i nie jesteś pewien czy system net47 jest dla Ciebie optymalny? Umów się na bezpłatną, zdalną prezentację.

W trakcie prezentacji omawiane są funkcjonalności systemu net47, modułów dodatkowych oraz zakres i procedura wdrożenia. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możliwe jest przeprowadzenie prezentacji ukierunkowanej na konkretną grupę pracowników np. biura obsługi klienta, pracowników działów finansowych, serwisantów lub pionu zarządzającego. Forma prezentacji jest otwarta, więc jest miejsce na zdawanie pytań, analizowanie konkretnych przypadków oraz szukanie rozwiązań problemów, z którymi spotyka się zainteresowana firma.
Prezentacja jest przeprowadzana zdalnie wykorzystując aplikację TeamViewer, która pozwala na łączenie się wielu osób jednocześnie z dowolnych lokalizacji na świecie.

Nasza firma szanuje Twój czas! Serdecznie prosimy o odpowiedź na kilka krótkich pytań, dzięki którym poznamy Twoje potrzeby i będziemy mogli efektywnie poprowadzić prezentację.

Dane kontaktowe:
Pozostałe dane:
Jakie usługi świadczy Twoja firma?
Jaka jest skala Twojej firmy? Wybierz przedział klientów
Jakich programów używasz obecnie w firmie do obsługi sieci i finansów?
Jaki jest charakter Twojej pracy?
Określ proponowany termin prezentacji
Skąd dowiedziałeś się o net47?
Dodatkowe informacje
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli się z Tobą skontaktować mailowo lub telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez FIONE Sp. z o.o. Sp.k. na podstawie prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak FIONE Sp. z o.o. Sp.k. przetwarza dane osobowe.